DOPORUČENÍ ODDLUŽENÝCH KLIENTŮ


Poděkování za koncept oddlužení

Dobrý den, zakoupil jsem si v kanceláři tento koncept na oddlužení, nemám počítač a neumím s ním ani pracovat, paní Vosáhlová nám celý koncept vysvětlila, je na ruční zpracování. Doma jsme s dětmi sedli a pěkně doma a zcela sami jsme si vypracovali celý návrh na oddlužení, nejdříve jsme si všechno pravdivě nechali spočítat v kanceláři na bezplatné schůzce a údaje jsme pak vepsali tužkou do návrhu a příloh v konceptu. Celý bankrot pro mě vyšel jenom na pár hodin práce. A nepřišla jsem ani o byt, který obývám se svým druhem. Mám povolené splátky. Nikam jsme nemuseli jezdit a neplatili jsme žádné tisíce. Nejdříve jsme z tohoto kroku měli strach, přece jenom máme už dost roků, jsem již starobní důchodkyně se základním vzděláním, ale pod odborným vedením jsme zvládli. Jsem na sebe docela pyšná a tímto děkuji celému týmu, že má v prodeji tuto potřebnou službu a se svým skvělým přístupem a prokontrolováním vypracovaného návrhu, vím, že jsme se rozhodli správně. Návrh již mám u Soudu a mám povolené oddlužení. Nebojte se tohoto kroku, je to opravdu srozumitelně vysvětleno. Přesně víte, kde máte co napsat.
Děkuji tímto společnosti Hedemora a Dluhovému centru paní Vosáhlové. Dala jsem poděkování i do novin v Přerově, kde bydlím. Jsem zase šťastná.
Věra z Přerova

Maximální spokojenost, děkujeme

Dobrý den, zakoupil jsem si v e shopu tento koncept na oddlužení, s manželkou jsme si doma sedli, udělali jsme si kafíčko a pěkně doma a zcela sami jsme si vypracovali celý návrh na oddlužení, nejdříve jsme si všechno pravdivě nechali spočítat na manželském kalkulátoru a potom jsme všechno zapsali do příloh v konceptu. Celý bankrot pro nás dva nás vyšel jenom na 5 hodin práce. Nikam jsme nemuseli jezdit a neplatili jsme žádné desetitisíce. Nejdříve jsme z tohoto kroku měli strach, přece jenom máme základní vzdělání, ale společnost nás ujistila svým skvělým přístupem a prokontrolováním vypracovaného návrhu, že jsme se rozhodli správně. Návrhy již máme s manželem u K.S.a jsme v oddlužení. A ještě jedna věc koncept máme k dispozici, pokud by ho třeba potřeboval ještě někdo z okruhu rodiny. Nebojte se tohoto kroku, je to opravdu jednoduché a přesně víte, kde máte co napsat nebo zaškrtnout x.
Děkujeme tímto společnosti Hedemora a Dluhovému centru. Prosíme o zveřejnění na web, tímto dáváme souhlas. Jsme spokojeni.
Igor a Věra

 

Srdečné poděkování za vstřícnost

Děkujeme tímto společnosti Hedemora a Dluhovému centru. Prosíme o zveřejnění na web, tímto dáváme souhlas. Jsme spokojeni, společný návrh pro manžele jsem podle přehledného konceptu vypracovala doma a zcela sama. Dluhy jsou jenom moje a jsem na ÚP, manžel je zaměstnanec a oddlužení se bude platit z jeho příjmu, protože závazky vznikly v době manželství, i když z mé strany bez vědomí rodiny. Nezvládla jsem tuto situaci a rodinu jsem dostala do dluhové pasti. Proto jsem zvolila koupi konceptu, protože je za bezkonkurenční cenu. Nelze se zmýlit, pokud ano jednoduše jste upozorněni a chybu si opravíte. Je to skvělá služba, v dnešní době i tolik potřebná. Děkuji celému týmu za tento produkt.
Iveta z Havířova.

 

A SPOUSTY DALŠÍCH!!!

I my děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a přejeme dále už jenom klidný a spokojený život! :-)

 

Za Dluhové centrum Hedemora...

Jitka Vosáhlová :-)

Můžeme Vám pomoci, protože jsme to zažili taky!!! Už spíme klidně :-)

KONTAKT:

Volejte kdykoliv paní Jitce Vosáhlové:

776 004 188

* Pomáháme lidem v Moravskoslezském Kraji, protože právě zde působíme.